Yenişehir Mah. Paşa Cad. No: 53 İzmit - KOCAELİ

Takip Et:
Hakkımızda | Gelişim Sağlıklı Yaşam Rehabilitasyon Ürünleri

Kurumsal

Firmamız mutlak müşteri memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dilediğiniz yere gönderebiliyoruz. Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Gelişim Sağlıklı Yaşam Ürünleri olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız....

Misyonumuz

Küçük farklar büyük sonuçlar doğurur ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insan hakkı olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Gelişim Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri, kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bendensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli üretimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiye'de satışa sunulan ve uygun olan tüm marka ve ürünleri tek bir çatı altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Gelişim Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri’nde tüm ekibimizden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan her adımda vizyonel bakış ile sektörel değerler sağlamaktır.